Przeskocz nawigację


CD I
  1.
Where You Are (Single edit)
  2. In the Chains Of (Practical Constraint)
  3. Rain Dance
  4. Prayer (2nd Version)
  5. Where You Are (Live Acoustic)

CD II
  1. Where You Are (Single edit)
  2. In the Chains Of (Practical Constraint)
  3. Where You Are (Club ver)
  4. Where You Are (VNV Nation mix)
  5. Where You Are (Zoek mix)
  6. Where You Are (Memphis mix)

Ocena: całość 7/10, cd I 8/10, cd II 6/10

Deine Lakaien swego czasu popełnił bardzo nośną balladkę o nazwie Where You Are. Obecnie jest ona jednym z rozpoznawalnych znaków zespołu i nie zapowiada się, by zniknęła ona z żelaznego repertuaru koncertów (pomijam The Concert That Never Happened Before, bo to specyficzne wydawnictwo). Pierwszy singiel był właściwie epką i to bardzo udaną – obok singlowej wersji Where You Are otrzymaliśmy go w przepięknej wersji akustycznej (ten fortepian w refrenie!) z Berlina z tego samego roku, zaś obok tego wręczono nam jeszcze In the Chains Of (Practical Constraint) – dekadencki, bardzo deinelakaienowaty w swojej formie utwór i bardziej taneczne (poprzez wyeksponowanie fortepianu) Prayer. W środku zaś ustawiono piękną balladę Rain Dance. Ogólnie ósemeczka, bo wydawnictwo jest zwarte.

Druga wersja singla to jednak coś już raczej dla maniaka. Obok tytułowych singli dano aż cztery remiksy Where You Are. O ile club mix jest czymś naturalnym, o tyle Memphis mix jest czymś mdłym, natomiast Zoek jakoś nie zachwyca. Ot, poprawna robota. Natomiast VNV zrobiło jak zwykle robotę na poziomie – do czegoś takiego chce się faktycznie poskakać. W rezultacie wyszło wydawnictwo bardziej dla ortodoksyjnych fanów i didżejów.

Ktoś jednak postanowił wpaść na połączenie tych dwóch epek w jedno wydawnictwo. Rezultat? Produkt zdecydowanie powyżej średniej, który nie powinien zawieść oczekiwań.

f!eld

%d blogerów lubi to: