Przeskocz nawigację


  1. Ravenheart
  2. The Lioness
  3. Back to the River
  4. Eversleeping
  5. Fire on Universe
  6. Some Like It Cold
  7. Answer
  8. My Scarlet Name
  9. Snow-White
10. Black Flame
11. Too Close to Breathe
12. Keep My Secret Well

Ocena: 1/10

Jeżeli ktoś oczekuje czegoś oryginalnego po Xandrii, to się raczej zawiedzie. Zespół ten ostentacyjnie zrzyna stylistykę z Within Temptation, serwując nam cukierkowo słodki pseudogotyk. Zarówno Ravenheart, jak i Eversleeping nie poprawiają wizerunku grupy. To drugie – co gorsza – wygląda jak nieudany klon Memories Withinów i to na całej linii – począwszy od warstwy muzycznej (refren!) aż po miejsce, gdzie był kręcony teledysk.

Jakieś jeszcze komentarze? Zbędne – całość jest tak płaska i sztuczna, jak kolor włosów wokalistki. Aż boli.

f!eld

2 Comments

  • TheHarou
  • Posted 25 sierpnia, 2009 at 9:06 pm
  • Permalink

  LOL wtf eversleeping podobne do memories? czym Ty sluchasz człowieku. przyznaje ze to jedyna piosenka z tej plyty której naprawde nie lubię, ale mimo wszystko… xandria zrzyna od WT? niby z której płyty, bo jednak WT skakali trochę po stylach. i ciekawa jestem co rozumiesz przez ‚sztuczną’ muzykę. a album płaski jest to prawda. i kwadratowy :)

 1. Zobacz klipy, ale w końcu nie chodzi o wersję audiowizualną.

  Zrzyna? Dla mnie Xandria to lukier podobny do In Perfect Harmony. Skojarzenie pewnie się nasiliło przez Eversleeping. Pozwolisz natomiast, co do sztuczności muzyki, odeślę Cię do mojej odpowiedzi przy okazji The Phantom Agony, co by się nie powtarzać. Powiedzmy, że Ravenheart mi się nasunęło koło The Silent Force, a że to był ten sam rok i wspomnienia z Mother Earth oraz wygibasów wokalnych Sharon były bardzo żywe… Ale masz rację: Xandria dopiero PO Ravenheart zaczęła kopiować styl WT, bo wcześniej nie znali The Silent Force :D:D:D:D

  Albo, co gorsza, WT na The Heart of Everything skopiowało Xandrię… Boże… Wolę o tym nie myśleć.


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: